امتیاز کاربران

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

فرارسیدن ماه مبارک رمضان فرصت ویژه ای در اختیار افراد قرار می دهد تا فارغ از همه امور روزمره و وابستگیهای ظاهری و غیر واقعی، نگاهی دیگر به خود بیندازد، برنامه زندگی خود را بازنگری کنند و رابطه اشان را با جهان هستی بازتنظیم نمایند. مدیریت امروزه پس از سالها ارائه مدل به این نتیجه رسیده که بهترین روش برای اداره و کنترل بهینه سازمانها و نیل به اهداف، خود کنترلی و همراستا نمودن اهداف فرد و سازمان است. یکی از مهمترین بخشهای این مدلها ارزیابی، بازنگری و بهبود مستمر است، درست همان کاری که انسان در مدل چرخه ای زندگی در ماه رمضان انجام می دهد، ارزیابی عملکرد گذشته ، بازنگری در فرآیند زندگی و بهبود روشها، عادات و منشهای رفتاری.

بنابراین بنظرم سازمانها نیز بطور مستمر و حتی کمتر از یکسال نیاز به داشتن فرصت رمضان هستند تا فارغ از ادامه روندهای روزانه به خود بیایند و بدانند چگونه باید:

سرنوشت را از سر، نوشت!

رمضانتان پر دستاورد باد!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 نظر)

دیدگاه‌ها   

0 #2 اکبر افتخاری 1389-05-22 15:09
گر به هستی برسی مست نگردی مردی
گر به نیستی برسی سست نگردی مردی
نقل قول کردن
0 #1 اکبر افتخاری 1389-05-21 22:16
بعد از مدت‌ها تعبیری غیر کلیشه‌ای از ماه رمضان خواندم و برایم جدا جالب بود. متحیرم که چرا ذهن ما ایرانی‌ها چرا اینقدر در پی تکرار کلیشه‌هاست!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب تصادفی

نگاه از زاویه دیگر

15-10-1390

پاسخ‌های جالب این دانش‌آموز باعث شد تا نمره صفر نگیرد. سوال‌ها و جواب‌ها را بخوانید.   1) درکدام جنگ ناپلئون مرد؟ در آخرین جنگش ... 2) اعلامیۀ استقلال امریکا درکجا امضا...

ادامه

سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد

28-07-1392

وید​ئوی پیوست ، برگرفته از سخنرانی استیو جابز است که حاوی نکات آموزنده ای است. 1. در مراسم فارغ التحصیلی بجای یک سخنرانی کاملا علمی ، از سخنرانی داستان گونه یک...

ادامه

ماه خدا بر خداجویان مبارک باد

22-04-1392

ماه خدا بر خداجویان مبارک باد

خدایا من دستم به آسمانت نمی رسد، تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن ....

ادامه
Go to top