امتیاز کاربران

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

کتابی که پیش روی خواننده مشتاق مباحث پشرفته بازا سرمایه قرار دارد، ترجمه یکی از معتبرترین کتب مالی است که استقبال دلگرم کنندة، دومین چاپ آن را به همراه داشته است.
‏توسعه همه جانبأ بازار سرمایه، بی توجه به فراز و فرودهای گذرا، با ورود و به کارگیری ابزارها و نهادهای مالی جدید، تکامل زیر ساختی بازار اوراق بهادار را موجب شده است. این امر استفاده از متون تخصصی بازار مالی را برای طیف گسترده ای از فعالان این بازار ناگزیر ساخته است.
‏مطالعه و مداقّه چنین متونی، دیگر نه فقط منحصر به مجامع دانشگاهی که مورد نیاز کارگزاران، معامله گران، شرکت های تأمین سرمایه، مشاوران سرمایه گذاری، سبدگردانان، مؤسسات رتبه بندی و دیگر نهادهای مالی نوینی است که پا به عرصه بازار سرمایه گذاشته اند یا خواهند گذاشت.
‏نهادها و ابزارهای نوین مالی پیامد شیرین قانون جدید بازار اوراق بهادارند که با تلاش خستگی ناپذیر دست اندرکاران بازار سرمایه، فضای بازار مالی ایران را رنگ و بوی دیگری بخشیده اند. هم اکنون معاملات قراردادهای آتی در بورس کالای ایران در حال انجام است. بدین ترتیب استفاده از ابزارهای مالی متنوع و پوشش دهنده ریسک، دیگر نه یک رؤیای شیرین که واقعیتی ملموس است. از این روست که اصحاب اندیشه و قلم در حوزه دانش مالی مخاطبان بیشتر و وظیفه ای سنگین تر یافته اند و هر خطی که در این باب نگارند نه در کنج عزلت کتابخانه های دانشگاهی که در عرصه عمل بازار مالی ایران پدیدار و اثرگذار خواهد شد.
اینجانبان امید فراوان داریم، کتاب پیش رو نیز قدمی در پیشبرد اهداف توسعه محور اقتصاد ایران بردارد و در حد جرعه ای گوارا عطش جویندگان دانش را فروکش نماید.
سجاد سيّاح – دکتر علی صالح آبادی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 2.25 (2 نظر)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

در عصر تغيير، تدبير امور و مديريت جاي خود را به فراتدبير سپرده است.
مباحثي همچون تفکر استراتژيک، توجه بيش از پيش به محيط، گستره اطلاعات و ارتباطات، جهاني شدن و رقابت، چالشهاي عديده و پيچيده اي را براي سازمانها پديد آورده است. اميدوارم ارائه مطالب، تجربيات موفق و گردآوري دانش مرتبط با اداره سازمانهاي عصر تغيير بتواند براي دانشجويان، دانش پژوهان علم مديريت و مديران سازمانهاي ايراني برگ سبزي تحفه درويش تلقي گردد و در توسعه و تعالي اين مسير گامی مفيد به حساب آید. بر اين اساس به اشتراک گذاشتن مطالب مرتبط و ارسال اين دست از اطلاعات به هر چه پرمحتواتر شدن اين مجموعه کمک مي نمايد. پس مرا در اين راه ياري نماييد.

اعلامیه ها

در برابر دنیایی که گرفتاری آن مانند خوابهای پریشان شب میگذرد، شکیبا باش.

آمار بازدیدکنندگان

255582
امروز79
روز گذشته103
این هفته166
این ماه2747
کل بازدیدها255582
Feed not found.
Feed not found.

روزنامه دنیای اقتصاد | پرمخاطب ترین روزنامه اقتصادی کشور

روزنامه دنیای اقتصاد پر مخاطب ترین روزنامه اقتصادی ایران. روزنامه دنیای اقتصاد به شما قدرت پیش بینی می دهد

تصاویر تصادفی از گالری

Go to top