امتیاز کاربران

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

در کتابهای متعددی که در سالهای اخیر در زمینه مدیریت سازمانها نوشته شده است یا کارآفرینان و مدیران برتر توصیه کرده اند، یک نکته مشترک دیده می شود:

ابتدا سرنشینان مناسبی را سوار بر اتوبوس کنید و سپس شروع به حرکت نمائید، تا مجبور نباشید دائما توقف کنید یا تغییر مسیر دهید.

در طول سالهای مدیریت اجرائی همواره این نکته مورد توجه من واقع شده است، بالاخص در روزهای اخیر که به فراخور کمبود فضا و نبود امکانات اساسی زیرساخت مجبور به تغییرات وسیعی در ساختمان شرکت شدیم، اهمیت انتخاب صحیح بیشتر به چشم خورد، همکاران مسئولیت پذیر، پرتلاش، دلسوزی که سختی محیط در دوران تغییر را تحمل کردند و بالاتر از آن همکارانی که شبانه روز ، تعطیل و غیر تعطیل پروزه 2 ماه را در 20 روز بنحو احسن و با کمترین هزینه باتمام رساندند.

فی الواقع ضمن اثبات این توصیه مدیریتی از همه همکاران سپاسگزارم.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 نظر)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب تصادفی

SRM ؛ رویکردی جدید در تعامل با ذینفعان

11-11-1393

SRM ؛ رویکردی جدید در تعامل با ذینفعان

SRM؛ رویکردی جدید در تعامل با ذی نفعان تشدید رقابت در فضای کسب و کار، باعث افزایش قدرت چانه زنی مشتریان و درنتیجه کاهش وفاداری آنها شده است. این واقعیت، سازمانها...

ادامه

فایل درسی

08-10-1389

دانشجویان محترم کلاس تجزیه و تحلیل صورتهای مالی دانشکده علوم اقتصادی، می توانند از فایل زیر استفاده نمایند. جهت دریافت فایل اینجا کلیک کنید.

ادامه

ارزش برای مشتری

11-07-1390

یکی از دغدغه های سازمانها برای از بین بردن هزینه های اضافی و به قول ژاپنی ها موداها (هر چیزی زائیدی که برای سازمان ارزش نمی آفریند) آن است که...

ادامه
Go to top